הפקת כנסים רפואיים

הפקת כנסים רפואיים דורשת מאיתנו לא מעט ניסיון ומקצועיות בכל הקשור להפקת האירוע, לצד מקצועיות, שירותיות והבנה בעולם הרפואה והאתיקה. חברת Paragon מתמחה בהפקת כנסים רפואיים ועבדה במרוצת השנים, אל מול עשרות ארגונים, איגודים ולקוחות מעולמות הרפואה.

מה הדברים שאני צריך לדעת לפני הפקת כנס רפואי?

הפקת כנס רפואי אינה דומה באף קנה מידה להפקת כנס מקצועי אחר, לרוב בכנסים רפואיים יגיעו חוקרים, אנשי רפואה ואף משקיעים מכל העולם.  הרושם הראשוני הוא חושב מאוד ולכן יש חשיבות לכל פרט ולו הכי קטן באירוע. יש להכין את הכל מבעוד מועד החל מקול קורא לתקצירים , מיון וסינון המחקרים , שילובם בתכנית המדעית, פתרונות לבעיות אפשרויות, לו"ז מסודר, פתרונות הגעה לרופאים מכל העולם, בדיקה של סביבת הכנס, מערכות אודיו ועוד. הפקת כנסים רפואיים דורשת מקצועיות ומיומנות ולכן אנו ממליצים לעבוד עם חברה המתמחה בתחום.

מה הם הסוגים הנפוצים ביותר של כנסים רפואיים?

כיום אנו יכולים לראות מגוון רחב של כנסים רפואיים, אלו הם הלכה למעשה הסוגים הנפוצים ביותר בעולם הכנסים הרפואיים:

  • שיתוף של רופאי ועובדי חברה ו/או איגוד במידע רלוונטי
  • הצגת חידושים טכנולוגיים לצד חידושים רפואיים
  • הצגת מטרות עסקיות, רפואיות וטכנולוגיות
  • קיום מפגשים עם מומחים בתחומים רלוונטים
  • מפגשים לשם מטרות השקעה ופיתוח

לצד כל אלו קיימים עוד מגוון רחב של כנסים רפואיים, כל אחד מן סוגי הכנסים הללו הוא בעל מאפיינים שונים ודורש תכנית פעולה שונה. בהנחה ולא יצא לכם להתנסות בעבר בכל הקשור להפקת כנסים רפואיים ואף אם עשיתם זאת פעמים אחדות אנו ממליצים לכם לתת לאיש מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום להפיק את הכנס עבורכם – כך שלא תמצאו את עצמכם מתמודדים עם בלתמ"ים ואי נעימויות במהלך האירוע.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בהפקת כנסים רפואיים

הפקת כנסים רפואיים איננה מלאכה קלה, במרוצת השנים פגשנו לא מעט בעלי עסקי וצוותים אשר החליטו להעביר את הכפפה לחברה בעלת ניסיון ומוניטין בתחום. הפקת כנסים רפואיים דורשת מיומנות, מקצועיות, יצירתיות והקפדה על הפרטים הגדולים והקטנים כאחד לצד סינכרון בין מגוון רחב של גורמים. ישנה חשיבות רבה לעבודה עם חברה בעלת ניסיון ומוניטין המתמחה במלאכת הפקת כנסים רפואיים.

לבדל את עצמכם מן השאר

עולם הרפואה לצד עולם התרופות בפרט נחשב לעולם בעל תחרות גבוהה במיוחד, לכן ישנו צורך לשמור על הייחודיות של כל אחד מן המוצרים והחברות ואף לגרום לבידול של המוצרים אל מול אנשי מקצוע, רופאים ומשקיעים עתידים. לכן ישנה חשיבות בכל הקשור להכנה נכונה של החלל לפני הכנס מאחר ובידול שלכם מן שאר החברות המתחרות בתחום יכול לעשות לחלוטין את ההבדל.

איפה ניתן לעשות אירוע רפואי?

הלכה למעשה ניתן לקיים אירועים רפואיים לצד כנסים רפואיים כמעט בכל מקום, יחד עם זאת מאחר ועולם הרפואה נחשב לעולם "יוקרתי" במיוחד לרוב האירועים יעשו במרכזי אירועים יוקרתיים, בתי מלון וחללים ייעודים לכך. אנו מאמינים שקיים הצורך לתפור את המיקום אל צרכי הלקוח, כמות האורחים הרצויה וסוג האירוע. כיום חברת Paragong עובדת אל מול מגוון רחב של מרכזי אירועים ומספקת עבור לקוחותייה את המקומות האיכותיים והטובים ביותר לשם הפקת כנסים רפואיים.

כמה עולה להפיק כנסים רפואיים?

הפקת כנס רפואי איננה מלאכה קלה ודורשת מקצועיות, מיומנות ויצירתיות רבה. במהלך כנס רפואי אנו רוצים ציוד מקצועי, אוכל עשיר ומשובח, ציוד שמע ומולטימדיה מן המובילים בתחום, פתרונות חנייה, מיקום יוקרתי וממיר, מתנות לאורחים ועוד שלל פינוקים אחרים. יחד עם זאת, ניתן כבר בשיחה הראשונית להתאים בשיחה את הצרכים שלכם אל מול התקציב שלכם, כך שעבור כל לקוח יתפר האירוע המושלם עבורו, בהתאם לתקציב מוגדר מראש.

אמרתם הפקת כנסים רפואיים אמרתם Paragon

חברת Paragon עוסקת בתחום הפקת כנסים רפואיים לצד כנסים עסקיים ובינלאומיים כבר למעלה משלושה עשורים. במהלך שנות פעילותה חברת Paragon עבדה אל מול עשרות לקוחות שונים מתחום הרפואה ותעשיית התרופות והפיקה כנסים אזוריים ובינלאומיים. הניסיון המקצועי לצד הידע הרב אותה צברה החברה במרוצת השנים, באים לידי ביטוי ונותנים ללקוחותינו שקט נפשי. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולהגיד עוד היום לפגישת היכרות בה נאפיין את האירוע הבא שלכם. מחכים לכם, Paragon.