הפקת כנסים בינלאומיים

מאז ומתמיד הפקת כנסים בינלאומיים הייתה מלאכה חשובה מאוד בקרב חברות וארגונים בינלאומיים. באמצעות כנסים וכנסים בינלאומיים בפרט ניתן לרכז את כלל המומחים בתחום ולהעביר להם מידע מסוים, לספר להם על חידושים, פיתוחים רפואיים וטכנולוגיים ועוד. כנסים מדעיים, כנסיים רפואיים ובכלל כנסים בינלאומיים מקצועיים הם פופולריים במיוחד ומתקיימים לעיתים קרובות. הכנסים הללו משלבים בין ידע מקצועי וחידושים בתחום, הזדמנות למפגשים ושיתופי פעולה מקצועיים וכן בילוי.

אין ספק כי הפקת כנסים בינלאומיים היא מלאכת מחשבת של ממש שמטרתה להשיג שתי מטרות עיקריות - התפתחות והעשרה בפן המקצועי לצד הנאה ומפגש חברתי ומקצועי של משתתפי הכנס, וכן הזדמנות לחברות מסחריות להציג את המוצרים והטכנולוגיות החדשות שלהן בתערוכה הנלווית לכנס.. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות בכל הנוגע לנושא, המומחים של Paragon Team כאן כדי לעשות לכם סדר.

יורדים לעובי הקורה - מה זה הפקת כנסים בינלאומיים?

כנס הוא למעשה מפגש מקצועי המתקיים על מנת לחלוק ידע, לעדכן בפיתוחים וחידושים בתחום מסוים, לספר על שירות, מוצר או טכנולוגיה חדשה בתחום וכד'. לעתים קרובים, התוכנית המדעית כוללת גם מרצים מוזמנים או מומחים בינלאומיים בתחומים השונים שיעבירו הרצאות מקצועיות ויעשירו את הידע של המשתתפים. כנס הוא אירוע רשמי לכל דבר ועניין, אי לכך עליו להיראות רציני, לעמוד בזמנים בצורה מדויקת ולהיות מאורגן מתחילתו ועד סופו.

כיום חברות רבות מספקות שירות של הפקת כנסים בינלאומיים, אותן חברות משתמשות בניסיון ובידע המקצועי שלהן על מנת להפיק עבורכם כנס לא פחות ממושלם, בהתאם לכל הצרכים והרצונות שלכם.

סוגים שונים של כנסים בינלאומיים

קיימים סוגים רבים של כנסים בינלאומיים, ריכזנו עבורכם מידע בנוגע לסוגי הכנסים הנפוצים ביותר:

  • מפגש מקצועי עם תכנית מדעית בתחום מסוים
  • שיתוף של עובדי החברה במידע מסוים.
  • הצגת חידושים טכנולוגיים.
  • קיום מפגשים עם מומחים בתחומים רלוונטים.
  • מפגש חברתי מקצועי בין עובדי חברה או ארגון.

קיימים עוד סוגים רבים של כנסים בינלאומיים, כל אחד מסוגי הכנסים הללו הוא בעל מאפיינים שונים ומצריך תוכנית פעולה שונה. במידה ולא יצא לכם להתנסות בעבר בהפקת כנסים בינלאומיים ואפילו אם עשיתם זאת פעמים אחדות, אנו ממליצים לכם לתת למומחים לעשות את העבודה במקומכם כדי שהכנס שאתם מארגנים יהיה לא פחות ממושלם.

טיפים להפקת כנסים

אם בכל זאת אתם מתעקשים להפיק כנס בינלאומי בכוחות עצמכם, הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לעשות זאת בצורה נכונה:

  • הגדירו את מטרת הכנס - בראש ובראשונה הגדירו את מטרתו של הכנס, את קהל היעד של הכנס הן מבחינת תחומי העיסוק והן מבחינת מדינות היעד, ואת המדדים השונים להצלחת הכנס. הציבו לעצמכם יעדים שונים אותם תוכלו למדוד בסוף הכנס על מנת להשתפר לפעמים הבאות.
  • קבעו תקציב להפקת הכנס - עוד לפני שאתם מתחילים לצלצל לאנשי מקצוע שונים ולחברות קייטרינג, קבעו את התקציב שעומד לרשותכם לצורך הפקת הכנס, השתדלו לפרט בו את כל ההוצאות האפשריות.
  • הגדירו אחראי לתוכן הכנס – במידה ומדובר בכנס מקצועי (מדעי, רפואי, טכנולוגי) – הגדירו מומחה מהתחום שיהיה אחראי לבנות את התכנית המדעית, להזמין מרצים מחו"ל, להזמין מומחים בינלאומיים או מקומיים בתחום ולדאוג לתכנית מדעית עשירה.
  • ניהול טכני ולוגיסטי - בנקודה זו אנו ממליצים לכם לא להטיל את כל האחריות על אדם אחד אלא להקים צוות שיהיה אחראי על הצד הטכני והלוגיסטי של הכנס, מהציוד האורקולי, דוכני הנואמים ומסכי התצוגה, ועד התערוכה המסחרית, הפסקות הקפה והקוקטיילים, זאת על מנת למנוע מצב של פספוס מטלות מסוימות.
  • בחירת מועד ומיקום - במסגרת בחירת מועד ומיקום הכנס השתדלו להתחשב עד כמה שניתן בנוחות הגעה למקום. המיקום צריך להיות נגיש עד כמה שניתן לטיסות בינלאומיות וכן לתחבורה ציבורית. בבחירת מועד הכנס יש להתחשב בחגים ובכנסים אחרים בתחום אשר עשויים להתנגש ולהתחרות בכנס שלכם.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בתחום

כדי להפיק כנס בינלאומי וכנס מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, כזה שיגרום לכולם לחכות לכנס הבא, מומלץ מאוד להיעזר בשירותים של חברה המתמחה בהפקת כנסים בינלאומיים אשר תפעל בצורה מקצועית לאורך כל שלבי הכנס ובמהלך התכנון שלו. חברה מקצועית ובעלת ניסיון תדע להגדיר בצורה מדויקת את האופי של הכנס וכך לתכנן אותו בהתאם.

המטרה של כל כנס היא שונה ובהתאם לכך גם המאפיינים והצרכים של כל כנס.

איך לבחור חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום?

אחת הדרכים הטובות ביותר באמצעותה ניתן לבחור חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום היא על ידי ביצוע סקר מקיף למספר חברות שונות. במסגרת הסקר חפשו ביקורות קודמות על החברות, נסו ליצור קשר עם לקוחות קודמים של אותן חברות וגם קבעו פגישה אישית עם נציגיה של כל אחת מן החברות בהן אתם מעוניינים.

Paragon Team - מתמחים בכנסים בינלאומיים

אם הגעתם לכאן אתם ודאי מחפשים אחר חברת הפקת כנסים בינלאומיים שתתן לכם שקט ותפיק עבורכם כנס איכותי ומוצלח.

חברת Paragon Team עוסקת בתחום הפקת כנסים למעלה משלושים שנה, כך שייזום וניהול כנסים זה החוזק של החברה. במהלך שנות פעילותה חברת Paragon Team הפיקה כנסים בינלאומיים מכל הסוגים האפשריים כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאנשי המקצוע של החברה מחזיקים בניסיון וידע רב אותו הם מביאים לידי ביטוי בכל כנס שמופק על ידם.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר עוד היום ולהגיע לפגישת היכרות, כוס הקפה עלינו.

Invalid Email

בואו נעבוד יחד

הטופס הזה הוא הצעד הראשון של תכנון הכנס שלכם