הפקת כנסים בחו"ל

 

בשנים האחרונות אנו עדים ליותר בעלי עסקים, תאגידים ואף יזמים אשר מחליטים ללכת מעבר לים ולהפיק כנסים שונים בחו״ל. הפקת כנסים איננה מלאכה פשוטה וטומנת בחובה לא מעט אתגרים. אנו מאמינים שיש לכם שאלות רבות – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של PARAGON GROUP פה בשבילכם.

מה הדברים שאנחנו צריכים לדעת לפני הפקת כנסים בחול?

אחרי לא מעט לבטים החלטתם להפיק כנס בחו״ל, כנס זה יכול להיות כנס מקצועי, כנס חברה ו/או כל סוג של כנס ענייני אחר אותו תרצו להפיק. יחד עם זאת אתם תוהים מה הם הדברים שאתם צריכים לדעת לפני הפקה וארגון של כנס בחו״ל. ישנם מספר דברים עליהם אנו נרצה לשים את הדגש – כאשר אנחנו מדברים על הפקת כנסים בחול אנו מדברים על מלאכה לא פשוטה אשר דורשת מיומנות, מקצועיות, יצירתיות לצד ניסיון בהפקת כנסים בחו״ל.

במהלך השנים פגשנו עשרות יזמים, בעלי עסקים ותאגידים אשר תהו האם הם יכולים לארגן את הכנס לבד או שמא יצטרכו להיעזר בבעל מקצוע. הלכה למעשה כל אחד יכול לתכנן את הכנס, השאלה שצריכה להישאל היא – ״האם אתם חושבים שתוכלו לעשות זאת בצורה מקצועית כמו חברה המתמחה בתחום?״

דרך עבודה עם חברה המתמחה בתחום תוכלו לחסוך לא מעט כסף, זמן ומשאבים. עבודה ללא ניסיון בתחום עלולה לגרום לאבדן רב של כספים ועוגמת נפש.

מה הפקת כנסים בחול שונה מהפקת כנסים בארץ?

אנשים רבים תוהים מה הפקת כנסים בחול שונה מהפקת כנסים בארץ. הלכה למעשה גם כאשר אנחנו מדברים על הפקת כנסים בחול וגם ברגע בו אנו מדברים על הפקת כנסים בארץ אנו רואים את הצורך בניסיון, יצירתיות ומקצועיות. יחד עם זאת ברוב הפעמים בהם אנו נרצה להפיק כנסים בחול סביר להניח שלא יהיו לנו את הקשרים האופיינים לנו בארץ, לא נכיר את המקומות הטובים ביותר ולא נדע לאיזה ספקים לפנות במטרה להפוך את האירוע לבלתי נשכח.

לכן, השוני העיקרי יהיה ברוב המקרים בהיכרות שלנו עם האזור ובעיקר בבחירות נכונות סביב הפקת הכנס. לכן, גם אם יצא לכם בעבר להפיק כנס בארץ עליכם להבין שמדובר פה במלאכה אחרת לגמרי. לכן פה אנו רואים את החשיבות בעבודה עם חברה המתעסקת בהפקת כנסים בחול אשר תוכל לנצל את הידע שלה, הניסיון שלה, השפה המקומית וגם הקשרים שלה ביצירת כנס מועיל.

הפקת כנסים בחו"ל

האם ישנה חשיבות בעבודה עם חברה המתמחה במלאכת הפקת כנסים בחול?

מחיפוש קטן במנועי החיפוש וברשתות החברתיות אנו נחשפים אל עשרות ואף מאות חברות המציעות שירותי הפקת כנסים בחו״ל. יחד עם זאת עולה התהייה – ״איך נוכל לבחור את החברה הטובה ביותר עבורנו?״ בחירת חברה המתמחה במלאכת הפקת כנסים בחול צריכה להיעשות בצורה מקצועית לפי מספר דגשים. ריכזנו עבורכם מספר היבטים שיעזרו לכם לבחור את החברה הטובה ביותר עבורכם לשם המלאכה.

  • ניסיון לצד ותק – אחד הדברים החשובים עליהם אנו נרצה לשים את הדגש הוא הניסיון לצד הותק של החברה איתה אנו נעבוד. כאשר אנחנו עובדים עם חברה בעלת ניסיון לצד ותק בעולמות האירועים אנו יכולים להיות רגועים כי היא תדע לאפיין את הצרכים שלנו ולגשת בצורה נכונה וחכמה אל האירוע.
  • מוניטין – חברה המתמחה בהפקת כנסים בחול אשר צברה לעצמה ניסיון צברה גם מוניטין. אנו נרצה לבדוק מה הוא המוניטין של החברה – בהנחה והמוניטין של החברה חיובי אנו נרצה להמשיך איתם הלאה. בהנחה ואנו נגלה כי נפל רבב במעשיה של החברה אנו נרצה להמשיך אל חברה אחרת איתה נרגיש הרבה יותר בנוח.
  • חוג לקוחות – אנו מאמינים כי חוג הלקוחות של החברה מעיד לא מעט עליה ועל פועלה, לכן אנו נרצה לבדוק את חוג הלקוחות של החברה ואף לבקש לדבר עם אחד מן לקוחותיה – כך נוכל לקבל אינדיקציה מלאה על החברה, על פועלה ועל טיבה.
  • התמחות בנישה שלנו – כאשר אנחנו מדברים על הפקת כנסים בחול אנו מדברים על כותרת כללית, יחד עם זאת אנו רואים מגוון רחב של כנסים אותם נרצה לארגן – החל מכנסי מימון, כנסים של חברות ותאגידי ענק במטרה לאחד את עובדי ולקוחות החברה בכל העולם, כנסים רפואיים, פרזנטציות, כנסים טכנולוגיים והרשימה עוד ארוכה. אנו נרצה לבדוק כי החברה איתה אנו עובדים הינה מתמחה בנישה שלנו ועשתה במרוצת השנים מספר אירועים בתחום.

מדוע מומלץ לפנות לחברת PARAGON GROUP להפקת כנסים בחול?  

צוות פארגון מאמין כי למידה היא המפתח להתפתחות העולם. הצוות עובדים ללא לאות על מנת ליצור מרחבים יצירתיים אשר מאפשרים למוחות מבריקים להחליף רשמים, ליצור למידה קוליגיאלית וליצור השראה. החברה בעלת ניסיון של למעלה מ – ארבעה עשורים בהם חווינו, למדנו, הכרנו והפכנו לביטוי שגור בעולמות האירועים. הפקת כנס אינה דבר של מה בכך וצריכה להיעשות בצורה מקצועית.

 

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל אלפי לקוחות אשר בחרו נכון במרוצת השנים – זה הזמן שלכם להצטרף אל צוות פארגון.

Invalid Email

בואו נעבוד יחד

הטופס הזה הוא הצעד הראשון של תכנון הכנס שלכם